2023.09.22. 19:00
Ezek a sportprogramok várnak ránk hétvégén
Megyénk részletes sportműsora 2023. szeptember 23-tól 24-ig időrendben.
Forrás: Illusztráció
Fotó: Shutterstock
Szombat
Birkózás
Világbajnokság, Belgrád, 17.00 (tv: M4 Sport+).
Forma-1
Japán Nagydíj, időmérő edzés, 8.00 (tv: M4 Sport).
Kajak-kenu
Nagy Zoltán Emlékverseny, Szolnok, 9.00.
Kézilabda
Férfi NB II., G-csoport, Dabas II.–Székács, Túrkeve–PLER Budapest U21, Üllő–Szolnok, 18.00.
Női BL, csoportkör, CSM Bucuresti–Győr, 15.15, Krim Mercator Ljubljana–FTC, 17.45 (tv: Sport 1).
Kosárlabda
Férfi NB I/B Piros csoport, Jászberény–TF-BP, 17.30.
Labdarúgás
Angol bajnokság, Manchester City–Nottingham Forest, 16.00 (tv: Match 4), Burnley–Manchester United, 20.50 (tv: Spíler 1).
NB I., PAFC–Paks, 14.10, DVTK–DVSC, 16.45, Újpest–MTK, 19.15 (tv: M4 Sport).
Német bajnokság, Bayern München–Bochum, 15.00 (tv: Aréna 4).
Spanyol bajnokság, Barcelona–Celta Vigo, 18.25 (tv: Spíler 2).
Olasz bajnokság, Milan–Verona, 14.45, Sassuolo–Juventus, 17.45 (tv: Sport 2).
Vármegye I., Tiszagyenda–Törökszentmiklós, Szajol–Jánoshida, Tiszaföldvár–Mezőtúr, Kenderes–Lurkó Focimánia, Kunhegyes–Jászberény, Cserkeszőlő–Kunszentmárton, 15.30.
Vármegye II., Jászapáti–Kunmadaras, Tiszajenő–Túrkeve, Abádszalók–Besenyszög, 15.30.
Vármegye III., Jászság csoport, Cibakháza–Jászszentandrás, Újszász–Jászkisér, 15.30. Kunság csoport, Kengyel–Tiszaszőlős, Nagyiván–Bánhalma, Berekfürdő–Tiszaderzs, Szolnok Fanatic–Tiszapüspöki, 15.30.
Vízilabda
Eurokupa-selejtező, Szolnoki Dózsa–Trieszt, Franciaország, 16.30.
Vasárnap
Amerikaifutball
NFL, Minnesota Vikings–Los Angeles Chargers, 19.00, Kansas City Chiefs–Chicago Bears, 22.25 (tv: Aréna 4).
Birkózás
Világbajnokság, Belgrád, 18.45 (tv: M4 Sport+).
Evezés
Evezős Nyílt Nap, Szolnok, 8.00.
Forma-1
Japán Nagydíj, futam, 6.30 (tv: M4 Sport).
Férfi NB II., H-csoport Pick Szeged III.–Mezőtúr, 18.00.
Női BL, DVSC–SG BBM Bietigheim, 13.45 (tv: Sport 1).
Kosárlabda
Férfi NB I/B Piros csoport, CKE–PVSK, 17.00.
Labdarúgás
Angol bajnokság Liverpool–West Ham, 14.30 (tv: Match 4), Arsenal–Tottenham, 14.50 (tv: Spíler 1), Chelsea–Aston Villa, 14.50 (tv: Spíler 2).
NB I., Fehérvár–ZTE, 14.40, Ferencváros–Kisvárda, 17.15 (tv: M4 Sport).
NB III., Észak-Keleti csoport, DEAC–Tiszafüred, Karcag–Tiszaújváros, 16.00. Dél-Keleti csoport, BKV Előre–Szolnoki MÁV, Martfű–Szeged II., 16.00.
Német bajnokság, Frankfurt–Freiburg, 17.30 (tv: Match 4).
Spanyol bajnokság, Atlético Madrid–Real Madrid, 20.55 (tv: Spíler 2).
Olasz bajnokság, Empoli–Inter, 12.45, Bologna–Napoli, 17.45, Torino–Roma, 20.30 (tv: Sport 2).
Vármegye I., Tószeg–Rákóczifalva, Jászfényszaru–Kisújszállás, 15.30.
Vármegye II., Jászboldogháza–Jászárokszállás, Jászalsószentgyörgy–Tiszaszentimre, 15.30.
Vármegye III., Jászság csoport, Jászjákóhalma–Zagyvarékas, Jászágó–Öcsöd, 15.30.
Vízilabda
Eurokupa-selejtező, Szolnoki Dózsa–Pays d’Aix, Franciaország, 14.45.K.L.