2018.03.16. 06:30
Különös érzékek
Bocsánatot kérünk Juhász Pétertől amiatt, hogy cikkünkben valótlanul közöltük, hogy Juhász Péter hozzátartozóját bántalmazta, megverte, egy lakásba zárta és begyógyszerezte, és ezzel megsértettük jóhírnévhez, magán- és családi élet tiszteletben tartásához fűződő jogát.
Emberemlékezet óta nem mozgattak meg olyan erőket egy terrorizmussal megvádolt személy szabadon engedése céljából, mint Ahmed H. ügyében. A határon a magyar rendőrökre támadó, még nem jogerősen elítélt szír férfit teljes politikai védelemben részesítették az ellenzéki pártok. Szakértői stábjuk a legmagasabb szintű jogi védőhálóval vette körül, bér-civilszervezeteik pedig társadalmi szolidaritást próbáltak kicsikarni a közvéleményből.
Védőre a legelvetemültebb gonosztevőnek is alapvető joga van, de nem akármilyen üzenetértékkel bír, hogy az a Bárándy Péter próbálta tisztára mosni a magyarokra támadó és bandájával a hazánkba erőszakkal betörni szándékozó Ahmed H.-t, aki 2002–2004 között a szocialisták igazságügy-minisztere volt. Fia jelenleg is a szocialista parlamenti patkóban ül.
Az ellenzék különös érzékkel tudja kifejezésre juttatni a szolidaritást a közvagyont illetően és a szociális ügyekben is. Néhány hete nem a kisemmizett diákok oldalára álltak az MSZP politikusai és Gyurcsány Ferenc, hanem a hatmilliárdos adócsalással gyanúsított Czeglédy Csaba mellé.
„Üzenetértéke van, hogy kivel szolidáris az ellenzék.”
Tavaly nem a közvagyon megkárosítására törekvő Tátrai Miklós és Császy Zsolt tetteit ítélte el Gyurcsány, hanem a jogerős döntés után a börtön ajtajában lapogatta a két jómadár hátát.
És nem a pénztelen szomszédját ellehetetlenítő Hadházy Ákos aljas módszereit bírálták az áldozat elhunyta után, hanem Hadházyt sajnáltatták az LMP-ben.
Nőügyekben is Juhász Péter az igazi áldozat, szegény kénytelen volt verni az asszonyt.