Röplabda

2024.09.02. 12:49

Egy ezüst- és egy bronzérem a strandröplabda-bajnokságon

A Szolnoki Sportcentrum-Sportiskola röplabda-szakosztályának versenyzői a debreceni Eötvös-kupán vettek részt, valamint az UTE nyári felkészülési tornáján is megmérették magukat.

Kiss Ádám

A 28. Eötvös-Kupa strandröplabda-bajnokságon az U18-as korosztályban Guth Eszter és Szalai Kitti kettőse a 2. helyet, míg az U16-osok között a Solti Nóra, Solti Zsófi páros a 3. helyet szerezte meg.

Szolnoki Sportcentrum, strandröplabda
Egy ezüst- és egy bronzérmet szereztek a Szolnoki Sportcentrum-Sportiskola strandröplabdásai az Eötvös-kupán
Forrás: Szolnoki Sportcentrum-Sportiskola Facebook-oldala

Az UTE nyári utánpótlás felkészülési tornán pedig az U17-es csapat két győzelem mellett egy vereséggel szerzett ezüstérmet. Gulyás Anna pedig az érem mellé egy különdíjat is átvehetett.