Futsal

2024.01.07. 17:05

Hosszabbításban nyert a Tiszaföldvár a Magyar Kupában

Hosszabbításba torkolló, kiélezett mérkőzésen jutott tovább a Tiszaföldvár csapata a Magyar Kupa második fordulójában.

Rózsa Róbert

A ráadásban faképnél hagyta a tiszaföldvári legénység ellenfelét, és továbbjutott a Magyar Kupában

Fotó: Facebook.com / TiSE

Az NB II. Keleti csoportban listavezető TiSE még péntek este csapott össze riválisában, az ugyancsak a másodosztály keleti ligájában vitézkedő Kincsem Futsallal.

A találkozón Székely Dávid duplájával gyorsan magához ragadta az előnyt a Földvár, és az első félidőben maradt is a kétgólos előny, 3–1. A második játékrészt azonban sokkal jobban vette a Kincsem, amely gárda egymás után háromszor volt eredményes, és 4–3-ra fordított. A földváriak azonban három perccel a vége előtt hosszabbításra mentették a találkozót, a ráadásban pedig kiharcolták a továbbjutást.

Tiszaföldvár–Kincsem Futsal h. u. 6–4 (3–1)

Tiszaföldvár, Homoki Sportcsarnok. Vezette: Czene-Joó Ádám (Ugyán A., Mózsa Á.)

Gólszerzők: Székely D. (3., 13.), Polák (15.), Bozsó (37., 48.), Hevesi-Tóth (44.), ill. Kosztolányi (13., 36.), Mészáros D. (26.), Tóth B. (33.)

Kiállítva: Mészáros (49.)